• Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II
  • tel. (41) 352-15-91
    fax. (41) 352-15-91

Środa 24.04.2024

Państwa pytania i sugestie prosimy kierować na adres:

robertglogowiecki@wp.pl

Raport_z_ewaluacji_problemowej.pdf

STATUT.pdf

Statistics

Certyfikat - Obrazek 1

Strona główna

• Akcję tę po raz XXIV zorganizowało Towarzystwo Nasz Dom, które pomaga dzieciom w trudnej sytuacji rodzinnej, a także wychowankom domów dziecka. Zbiórka najdrobniejszych monet spotkała się z ogromnym odzewem. Uczniowie w kieszeniach, torebkach, pudełeczkach, portfelikach, a nawet w wiadereczkach przynieśli do szkoły 79,05 kg monet. Dzięki ogromnym sercom udało się zebrać prawie 1030 złotych. Wsparliśmy, dzięki temu jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy. BO JEDEN GROSZ CZYNI RÓŻNICĘ Dziękujemy uczniom, ich rodzicom, a także nauczycielom za wsparcie, a klasie VIA za pomoc w zbieraniu i segregowaniu monet.

• 8 kwietnia na Orliku SSP nr 3 w Kazimierzy Wielkiej odbył się turniej piłkarski dla uczniów z terenu miasta i gminy Kazimierza Wielka dla rocznika 2013 i młodszego.Doskonałą grę pokazała reprezentacja naszej szkoły, która wygrała wszystkie swoje mecze zdobywając zasłużone 1 miejsce!!! Dodatkowo królem strzelców turnieju został Maksymilian Bomba, który strzelił 8 bramek. Puchar oraz medale w imieniu Pana Burmistrza wręczył Pan Dyrektor Robert Głogowiecki. Gratulujemy naszym zawodnikom

• Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej Nr 3
    w Kazimierzy Wielkiej zwraca się z prośbą
    do rodziców dzieci chętnych
    do „ zerówki” oraz do klasy pierwszej
    o pobieranie z sekretariatu szkoły bądź ze strony internetowej szkoły wniosków zgłoszenia dziecka
    na rok szkolny 2024/2025. Uzupełnione wnioski należy złożyć w kancelarii szkoły.

• Jak co roku nasza szkoła może poszczycić się kolejnymi sukcesami. Julia Piątek, Mikołaj Wiśniowski z klasy 8A zakwalifikowali się do finału Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez kieleckie Kuratorium Oświaty. Julia - j. niemiecki, Mikołaj - biologia. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! Gratulacje!

• W konkursie brali udział wszyscy uczniowie klas piątych, musieli wykazać się wiedzą z języka polskiego i historii oraz umiejętnościami z plastyki. Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna.

• W ten dzień w szkolnej bibliotece trwała akcja: „I książka, i pączek”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem naszych czytelników. Do każdej wypożyczonej książki pani bibliotekarka dodawała pączka. Oj… statystyki wypożyczeń dziennych poszły w górę!

• Bardzo miła niespodzianka spotkała w ostatnich dniach sportową społeczność naszej szkoły. Nasz były uczeń i absolwent SSP nr 3 w imieniu firmy R13 Business Sp. z o.o. przekazał na ręce pana dyrektora Roberta Głogowieckiego komplet profesjonalnych strojów piłkarskich wraz piłkami oraz torbą na sprzęt sportowy, za co bardzo dziękujemy. Uczniowie w nowych strojach prezentują się wspaniale, a my mamy nadzieję, że ten cudowny prezent pozwoli nam osiągnąć wiele sportowych sukcesów.