SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

E-WOLONTARIAT KLIKACZE

W dzisiejszych czasach pandemii (i nie tylko) możemy zaangażować się w wolontariat wirtualnie. Wystarczy wejść na stronę www.poomoc.pl i kliknąć w ikonkę PAJACYK, OKRUSZEK, DOBRY KLIK, POLSKIE SERCE, BALONIK, KARMIMY PSIAKI, PUSTA MISKA , a ikonka się odhaczy. Każde kliknięcie wzbogaca o kilka groszy. Nas to nic nie kosztuje, a klikając codziennie – w skali dnia, tygodnia, miesiąca czy roku uzbiera się spora suma dla najbardziej potrzebujących.

Zachęcamy do odwiedzania stron – wystarczy tylko jedno kliknięcie w ikonę akcji.