• Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II
  • tel. (41) 352-15-91
    fax. (41) 352-15-91

Wtorek 19.03.2024

Państwa pytania i sugestie prosimy kierować na adres:

robertglogowiecki@wp.pl

Raport_z_ewaluacji_problemowej.pdf

STATUT.pdf

Statistics

Certyfikat - Obrazek 1

• Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej Nr 3
    w Kazimierzy Wielkiej zwraca się z prośbą
    do rodziców dzieci chętnych
    do „ zerówki” oraz do klasy pierwszej
    o pobieranie z sekretariatu szkoły bądź ze strony internetowej szkoły wniosków zgłoszenia dziecka
    na rok szkolny 2024/2025. Uzupełnione wnioski należy złożyć w kancelarii szkoły.

• Jak co roku nasza szkoła może poszczycić się kolejnymi sukcesami. Julia Piątek, Mikołaj Wiśniowski z klasy 8A zakwalifikowali się do finału Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych przez kieleckie Kuratorium Oświaty. Julia - j. niemiecki, Mikołaj - biologia. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! Gratulacje!

• W konkursie brali udział wszyscy uczniowie klas piątych, musieli wykazać się wiedzą z języka polskiego i historii oraz umiejętnościami z plastyki. Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna.

• W ten dzień w szkolnej bibliotece trwała akcja: „I książka, i pączek”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem naszych czytelników. Do każdej wypożyczonej książki pani bibliotekarka dodawała pączka. Oj… statystyki wypożyczeń dziennych poszły w górę!

• Bardzo miła niespodzianka spotkała w ostatnich dniach sportową społeczność naszej szkoły. Nasz były uczeń i absolwent SSP nr 3 w imieniu firmy R13 Business Sp. z o.o. przekazał na ręce pana dyrektora Roberta Głogowieckiego komplet profesjonalnych strojów piłkarskich wraz piłkami oraz torbą na sprzęt sportowy, za co bardzo dziękujemy. Uczniowie w nowych strojach prezentują się wspaniale, a my mamy nadzieję, że ten cudowny prezent pozwoli nam osiągnąć wiele sportowych sukcesów.

• Babciu i Dziadku dziękuję!

• W czwartek, 18 stycznia Przedszkolaki z gr. 0A i 0B razem z Pracownikami Miejsko-Gminna i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kazimierzy Wielkiej świętowały Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Dziękujemy za wspólne zabawy, konkursy i tańce. To był bardzo miły i słodki dzień!

• W środę, 17 stycznia Panowie Policjanci odwiedzili naszych Zerówkowiczów i przypomnieli dzieciom w jaki sposób należy zachowywać się w trakcie ferii zimowych. Policjanci wytłumaczyli Przedszkolakom, dlaczego nie można wchodzić na zamarznięte akweny. Przypomnieli dzieciom o konieczności używania elementów odblaskowych zimą oraz dlaczego nie można rozmawiać z obcymi i otwierać drzwi osobom, których nie znamy. Bardzo dziękujemy za miłe i pouczające spotkanie!