Informacje Cele i zadania Regulamin świetlicy Stołówka szkolna Kodeks zachowania Regulamin stołówki Programy Remont świetlicy Zdjęcia zajęć świetlicowych Konkurs świetlicowy na najpiękniejszą kolorowankę świąteczną Konkurs świetlicowy Jan Paweł II Konkurs "Zoo Jana Brzechwy" Wakacyjne podróże Konkurs karnawałowy Czytanie łączy pokolenia Teatrzyk wiosenny Zajęcia na śniegu 2017/2018 Zajęcia 2019/2020 Dzień pluszowego misia i zajęcia Zbliża się Mikołaj Konkurs "Przestrzenna ozdoba świąteczna" Walentynki Karnawałowe maski Karnawałowo na świetlicy „Tydzień Baśni i Bajki” w naszej świetlicy szkolnej Reżim sanitarny w świetlicy szkolnej SSP nr 3 im. Jana Pawła II w Kazimierzy Wielkiej Ważne!

Świetlica Szkolna

Zajęcia na śniegu 2017/2018

ZIMA     Bożena Forma

Lecą z nieba płatki śniegu,

świat się cały bieli wkoło.

Zabierz narty oraz sanki

na dół z górki mknij wesoło.

W słońcu skrzą się śnieżne gwiazdki,

zostań z nami pani zimo.

Drzewa mają białe czapy,

wśród nich zjeżdżać będzie miło.

Mróz siarczysty uszy ściska,

nosy wszystkich są czerwone.

Zimo ! Śniegu sypnij więcej,

dzieci będą zachwycone.