SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

Mecz charytatywny

Dnia 1.03.2020 r w niedzielne popołudnie, aż do godzin wieczornych, nasi wolontariusze wzięli udział w meczu charytatywnym organizowanym w Samorządowej Szkole Podstawowej w Skalbmierzu. Zorganizowanym przez Fundację Dajemy Wybór. Patronat objął pan Burmistrz UMiG w Skalbmierzu, pan Marek Juszczyk sponsorując m.in.puchary i słodkości dla uczestników. Nasza młodzież reprezentowana przez 2 grupy zagrała w kategorii młodzieżowej. Dziewczyny były niezastąpione przy stoiskach m.in.przy rozdawaniu waty cukrowej... Chłopcy zdobyli puchar i dyplom. Każdy z uczestników dobrze się bawił.