Informacje Cele i zadania Regulamin świetlicy Stołówka szkolna Kodeks zachowania Regulamin stołówki Programy Remont świetlicy Zdjęcia zajęć świetlicowych Konkurs świetlicowy na najpiękniejszą kolorowankę świąteczną Konkurs świetlicowy Jan Paweł II Konkurs "Zoo Jana Brzechwy" Wakacyjne podróże Konkurs karnawałowy Czytanie łączy pokolenia Teatrzyk wiosenny Zajęcia na śniegu 2017/2018 Zajęcia 2019/2020 Dzień pluszowego misia i zajęcia Zbliża się Mikołaj Konkurs "Przestrzenna ozdoba świąteczna" Walentynki Karnawałowe maski Karnawałowo na świetlicy „Tydzień Baśni i Bajki” w naszej świetlicy szkolnej Reżim sanitarny w świetlicy szkolnej SSP nr 3 im. Jana Pawła II w Kazimierzy Wielkiej Ważne!

Świetlica Szkolna

godziny otwarcia: poniedziałek-piątek  6:45-16:00

Kierownik świetlicy: Urszula Noga

Wychowawcy:

Urszula Noga, Anna Michno, Anna Bełzowska

Współpracują:

Anna Bijak, Beata Czapla, Iwona Dziubek,
Urszula Góra, Beata Jurołajć, Aleksandra Kuchnecka,
Lucyna Kusak, Renata Reszka, Elżbieta Żurek

PILNE !!!

Zmiana w regulaminie stołówki szkolnej od 01.12.2022 r.

Zwroty za niewykorzystane obiady

1. Zwrot poniesionych kosztów za obiady może nastąpić z powodu choroby, wycieczki, imprezy szkolnej, innych przyczyn losowych.
  2. Niezgłoszone nieobecności dziecka na obiedzie nie mogą być podstawą odliczenia.
  3. W szczególnych przypadkach, gdy uczeń lub jego rodzic oraz pracownik dokonujący wpłaty zgłasza nieobecności w ściśle określonych dniach tygodnia, pobierana jest opłata pomniejszona o kwotę za zgłoszone dni.
  4. Wychowawca organizujący wycieczkę musi zgłosić intendentowi nieobecność uczniów na 3 dni przed planowanym wyjazdem.
  5. W przypadku nieobecności ucznia w szkole jest możliwość dokonania odpisu za niewykorzystany obiad.
  6. Zgłoszenia należy dokonywać do godziny 11.00 rano (telefonicznie lub osobiście do sekretariatu szkoły - 41 3521 591, jak również  kierownikowi świetlicy bądź intendentce), a odpisy za obiady będą realizowane od dnia następnego.

DZIEŃ ZGŁOSZENIA NIE JEST LICZONY JAKO ODPIS.

Niewykorzystane obiady zostaną wydane innym dzieciom zapisanym na stołówkę, które zgłoszą się po ostatniej  turze  obiadowej