Sport w szkole

Rok 2017/2018

Koniec roku  szkolnego to także wzmożony okres zawodów sportowych w których uczestniczyli uczniowie SSP nr 3 w Kazimierzy Wielkiej odnosząc znaczące sukcesy na szczeblu województwa.

Po raz kolejny szczęśliwy dla naszych uczniów okazał się Strawczyn , w którym to odbyły się finały wojewódzkie czwórboju lekkoatletycznego. Reprezentacja naszej szkoły(P. Gucał, O. Mucha, J. Sroga, K. Kałuża, K. Siudak ,D. Kasza) zajęła w tych zawodach II miejsce zdobywając tytuł vice mistrzów województwa. Świetnie  wypadł Patryk Gucał , który z wynikiem 242 pkt okazał się najlepszy indywidualnie zdobywając tytuł mistrza województwa!!!.  Dziewczęta zajęły V miejsce , jednak spory sukces odniosła Wiktoria  Siwiec, która indywidualnie zajęła II miejsce zostając vice mistrzynią województwa!!. Gratulujemy serdecznie!!!

15 czerwca odbyły się także indywidualne zawody lekkoatletyczne w Sandomierzu , z których nasi uczniowie również przywieźli kilka wartościowych rezultatów. Najlepiej spisali się uczniowie Marcin Kabat i Patryk Gucał, którzy zdominowali konkurs skoku w dal rozstrzygając  między sobą walkę o mistrzostwo. Ostatecznie wygrał Marcin z wynikiem 508cm, Patryk skoczył 499cm zajmując drugie miejsce. Partyk dorzucił jeszcze w tych zawodach brązowy medal w biegu na 60m(8.41s). II miejsce w biegu na 600 metrów zdobył Mikołaj Hołda.  Oprócz nich nieźle zaprezentowali się Gabrysia Prokop(IV w skoku w dal )i Wiktor Gołdyn – V na 60m. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!!

Sztafety….. SSP nr 3 Kazimierza Wielka mistrzem i vice mistrzem województwa!!!

Dnia 22.05.2018r w Strawczynie odbyły się finały wojewódzkie biegów sztafetowych 4x100m oraz sztafety „szwedzkiej”. Rewelacyjnie spisali się na nich chłopcy z SSP nr 3  w Kazimierzy Wielkiej rocznik 2005 i młodsi, którzy wywalczyli mistrzostwo województwa w biegu 4x100m (Jakub Sroga, Mateusz Sender, Kacper Siudak, Oskar Mucha). Vice mistrzami województwa w sztafecie „szwedzkiej” (100,200,300,400m) zostali Kasza Dawid, Kabat Marcin, Kałuża Krystian , Gucał Patryk. Gratulujemy!!!!!

Bardzo dobrze spisały się także dziewczęta rocznik 2002-2004 (Ola Skowron, Roksana Kozik, Julia Żwirek, Nikola Jach), które rywalizując z dziewczętami  z gimnazjów zajęły wysokie czwarte miejsce nieznacznie przegrywając walkę o medal.

Rok 2012/2013

Mecz międzypaństwowy - Polska (SSP3) - Ukraina (Buczacz) - przed Euro 2012

Zawody w biegach przełajowych z okazji Dnia Dziecka - II i III m dziewcząt młodszych

Mistrzynie województwa dziewcząt - VI.2012 - MAŁA PIŁKARSKA KADRA CZEKA