Informacje Cele i zadania Regulamin świetlicy Stołówka szkolna Kodeks zachowania Regulamin stołówki Programy Remont świetlicy Zdjęcia zajęć świetlicowych Konkurs świetlicowy na najpiękniejszą kolorowankę świąteczną Konkurs świetlicowy Jan Paweł II Konkurs "Zoo Jana Brzechwy" Wakacyjne podróże Konkurs karnawałowy Czytanie łączy pokolenia Teatrzyk wiosenny Zajęcia na śniegu 2017/2018 Zajęcia 2019/2020 Dzień pluszowego misia i zajęcia Zbliża się Mikołaj Konkurs "Przestrzenna ozdoba świąteczna" Walentynki Karnawałowe maski Karnawałowo na świetlicy „Tydzień Baśni i Bajki” w naszej świetlicy szkolnej Reżim sanitarny w świetlicy szkolnej SSP nr 3 im. Jana Pawła II w Kazimierzy Wielkiej Ważne!

Świetlica Szkolna

Ważne!

WAŻNE !!!

Należności za obiady proszę wpłacać przelewem bankowym na nr konta

Bank Spółdzielczy w Kielcach o/Kazimierza Wielka

Niezbędne informacje , jakie należy wpisać w tytule płatności to: imię i nazwisko;

klasa; nr szkoły; miesiąc, za który płacimy.

Termin wpłat do 10-go każdego miesiąca .

Comiesięczna informacja o wysokości należnej opłaty będzie przekazana rodzicowi przez wychowawcę klasy w Librusie oraz dodatkowo można ją uzyskać pod nr tel. 602 55 65 72 , 693 54 79 29

Prosimy o przestrzeganie terminu wpłat .

W przypadku braku terminowej wpłaty za dany miesiąc, wydanie dziecku posiłku będzie wstrzymane.

Przypominam, że nieobecności dziecka na obiedzie należy zgłaszać do 8.30.

Brak takiego zgłoszenia uniemożliwi dokonanie odpisu.

Kierownik świetlicy - Urszula Noga