Informacje Cele i zadania Regulamin świetlicy Stołówka szkolna Kodeks zachowania Regulamin stołówki Programy Remont świetlicy Zdjęcia zajęć świetlicowych Konkurs świetlicowy na najpiękniejszą kolorowankę świąteczną Konkurs świetlicowy Jan Paweł II Konkurs "Zoo Jana Brzechwy" Wakacyjne podróże Konkurs karnawałowy Czytanie łączy pokolenia Teatrzyk wiosenny Zajęcia na śniegu 2017/2018 Zajęcia 2019/2020 Dzień pluszowego misia i zajęcia Zbliża się Mikołaj Konkurs "Przestrzenna ozdoba świąteczna" Walentynki Karnawałowe maski Karnawałowo na świetlicy „Tydzień Baśni i Bajki” w naszej świetlicy szkolnej

Świetlica Szkolna

Programy

 

                                         

"JEM OWOCE, MLEKO PIJĘ -  ZDROWO I WESOŁO ŻYJĘ"

                OWOCE W SZKOLE"       

 "Jedz owoce i warzywa, bo w nich zdrowie jest i siła"

 

Od roku szkolnego 2010/2011  szkoła uczestniczy w programie „Owoce w szkole" zorganizowanym przez Agencję Rynku Rolnego. Spożycie owoców i warzyw  jest dotowane przez Unię Europejską. Programem objęci są wszyscy uczniowie z klas I, II i III. Dostawcą owoców, warzyw i soków jest Spółdzielnia Producentów Warzyw i Owoców "Sielec".                                                                                                                             

 

 

"SZKLANKA MLEKA"

"Zdrowo i radośnie żyję, bo codziennie mleko piję"

 

Szkoła uczestniczy w programie "Szklanka mleka" zorganizowanym przez Agencję Rynku Rolnego. Spożycie mleka jest dotowane przez Unię Europejską. Programem objęci są wszyscy uczniowie szkoły podstawowej. Dostawcą mleka jest Spółdzielnia Producentów Warzyw i Owoców "Sielec".